Офіційний постачальник будівельної
і побутової техніки в Україні
0 800 75 02 50

НАБЕРІТЬ МЕНЕ

9:00 до 18:00

Понеділок - П’ятниця

0
0

Grunhelm GEB4-12E (4 режими, 12кВ) — сучасний котел, що має всі основні види захисту та автоматики, призначений для закритих систем опалення.

Зроблений з міцного металу.

Місць, де було б видно непофарбований метал немає навіть під всередину загнутими місцями.

Котел має нерозбірний корпус, нижня, верхня та бічні панелі по відношенню до задньої не знімні. Знімна лише лицьова панель, на якій розміщено цифрове табло та кнопки. Тобто доступ до всіх частин котла здійснюється тільки з лицьової частини шляхом зняття передньої лицьової панелі, прикрученої зверху і знизу саморізами.

У нижній панелі розташовані прибори підключення води для живлення системи опалення, подача/обертання, манометр, кран підживлення води та виведення силіконової шланги зі скидного клапана.

Різьблення підводів заглушено пластиковими гайками з прокладками, при їх знятті в трубопроводах були залишки води, на гайках усередині котла стоять мітки маркером, що означає проведення гідравлічних випробувань на заводі.

На правій панелі зверху розташована кришка для підключення електричних проводів, внизу прорізи для вентиляції.

На лівій панелі прорізи для вентиляції зверху.

Гідравлічна група виконана з латуні, трубки підводи – мідні з впаяними різьбленнями та накидними гайками.

Насосна група виконана з композитного матеріалу, в корпусі якого разом з насосом з'єднані автоматичний відвідник повітря (над насосом) і запобіжний клапан на 3 Атм. Запобіжний клапан розташований за насосом, доступ до нього утруднений.

Насос GRUNDFOS UPS 15-60 з максимальною висотою підйому води на 6 метрів, чого цілком вистачить для двоповерхового котеджу. Насос із мокрим ротором, не частотний (саме на частотні насоси зараз переходять майже всі імениті бренди), має три положення швидкості, що є плюсом у плані регулювання витрат води та балансування системи опалення.

У нижній частині казана манометр із зазначенням на шкалі червоним кольором мінімального тиску 0,5 Атм. та максимального робочого тиску в 3 атм.

Усередині котла одразу над манометром розташований датчик мінімального тиску води в котлі, що говорить про призначення котла для закритих систем опалення.

Датчики температури на подачі та звороті накладні, термопаста під ними є.

У котлі також є реле протоки, що виключає включення і роботу котла при насосі, що не працює. Ця функція є захисною, що є ще одним плюсом.

Розширювальний бак розташований на задній стінці, що кріпиться в декількох місцях. Але розташування бака не дуже зручне для обслуговування.

Також незручним є розташування ніпеля для підкачування розширювального бака повітрям. Він знаходиться прямо між контактами тенів. Але питання вирішуване.

Клемна коробка розташована у верхній правій частині котла. Якість монтажу наконечників дротів у всьому котлі ідеальна. Практично кожен силовий провід додатково одягнений у тканинну термоусадку.

Бойлер, він же теплообмінник з нагрівальним елементом, виконаний литим моноблоком. Тобто це ємність, в яку влито три тени. В інших виробників цей вузол виконаний у вигляді круглого бойлера невеликого діаметра.

У теплообміннику маємо три тени наступної потужності: два по 3,5 кВт, один – 5 кВт.

Котел може бути підключений як до мережі 380 Вольт, так і шляхом встановлення перемички між трьома фазами в клемній колодці (перемичка йде в комплекті з котлом) до мережі 220 Вольт.

На теплообміннику встановлені датчики температури та захисні термозапобіжники.

Плата управління, як і в інших електрокотлах різних цінових сегментів, не захищена, відкрита, не захована в окремий пластиковий короб як, наприклад, на газових котлах.

У цьому казані немає можливості підключення кімнатного термостата (або програматора).

До котла можна підключити бойлер непрямого нагріву за допомогою придбання окремо триходового клапана і датчика температури (вставляється в бойлер). Ця функція опційна, триходовий клапан не входить в комплектацію котла.

У котлі немає установки поточного часу та дня тижня. Відповідно режим програматора (регулювання температурних режимів залежно від дня тижня та часу доби) у котлі відсутня.

Слід зазначити функції захисту від замерзання, встановлення температурної різниці між подачею та обраткою, режими «радіаторне опалення» та «тепла підлога». Плюс виведення на екран на панелі приладів всіх помилок.

Плюси:

  • гідравлічна група з латуні та міді (багато виробників переходять на композит);
  • насос: простий, надійний, з можливістю зміни витрати подачі теплоносія;
  • оптимальний набір захисних функцій роботи казана;
  • якість виконань: клемні з'єднання, додаткова ізоляція проводів;
  • зовнішній дизайн: якість фарбування, товщина матеріалу корпусу.


Відгуків: 0 / Написати відгук
Супутні товари
АКЦІЯ -8%
Котел електричний Grunhelm GEB4-12E
122278
Є в наявності
Котел електричний Grunhelm GEB4-12E
17 699 грн 16 358 грн
Активний режим: Радіаторне опалення: 55°, Тепла підлога: 42°
Вага: 23 кг
Виробник: Grunhelm
Напруга: 220 / 380 В
Номінальний струм: 54.5 А
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре