Офіційний постачальник будівельної
і побутової техніки в Україні
0 800 75 02 50

НАБЕРІТЬ МЕНЕ

9:00 до 18:00

Понеділок - П’ятниця

0
0

Відповідно до закону "Про захист прав споживачів", куплений товар Ви можете повернути нам протягом 14 днів, якщо Ви виявили, що придбаний товар не задовольняє Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Обміну або поверненню підлягає товар, який не був у використанні, а також збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з технікою.

При поверненні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилки транспортною компанією в інше місто згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару, вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

Необхідно пам'ятати, що при відправці в інші міста України («Новою Поштою»), термін безкоштовного зберігання на складі становить 5 днів. У разі не забору товару зі складу він автоматично повертається відправнику.

Повернення та обмін товару з браком, пошкодженнями або в непрацездатному стані

Обмін товару або повернення грошових коштів здійснюється тільки після проведення незалежної експертизи авторизованим сервісним центром фірми-виробника і видачі відповідного письмового висновку.

У разі, якщо дефект виявлений при отриманні товару, рішення про повернення коштів приймається відразу ж, на місці видачі. Якщо товар оплачений за безготівковим розрахунком, гроші повертаються Вам на карту протягом 3 робочих днів. 

Гарантійне обслуговування і ремонт

Ремонт або заміна обладнання здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника на умовах і в строки, що визначаються виробником. Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування виробу, природний знос або вичерпання ресурсу.

Повернення коштів!

Повернення грошових коштів можливе в нашому офісі готівкою в день отримання нами товару (якщо новий і не порушена цілісність упаковки) або після перевірки сервісним центром (у разі браку або відмови обладнання).

Також повернення грошових коштів може здійснюватися на Вашу банківську карту або розрахунковий рахунок протягом 3 робочих днів. 

Адреса складу: м Київ, вулиця Бориспільська, 9-Е

Графік роботи: Пн - Пт: з 09:00 до 18:00

Сб - Нд: Вихідні дні

Телефони: 0800-200-222 і 044-498 -1689

Місцезнаходження компанії: м.Київ, вулиця Бориспільська, 9-Е

Графік роботи: Пн - Пт: з 09:00 до 18:00

Сб - Нд: Вихідні

Телефони:

0800-750-250 та 044-228-6048