Офіційний постачальник будівельної
і побутової техніки в Україні
0 800 75 02 50

НАБЕРІТЬ МЕНЕ

9:00 до 18:00

Понеділок - П’ятниця

0
0

0 800 200 222 (гаряча лінія сервіс-центру)

Офіційна гарантія виробника

Весь товар, представлений на сайті Інтернет-магазину, сертифікований в Україні та має офіційну гарантію від виробника - 1 рік і більше, в залежності від сервісної політики компанії - виробника. Це означає, що техніка, яка реалізується нашим магазином, супроводжується всією необхідною документацією. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або Інтернет-магазину.

Повернення та обмін товару

Обмін товару або повернення грошових коштів здійснюється тільки після проведення незалежної експертизи авторизованим сервісним центром фірми-виробника і видачі відповідного письмового висновку. 

Гарантійне обслуговування і ремонт

Ремонт або заміна обладнання здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника на умовах і в строки, що визначаються виробником. Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування виробів, природний знос або вичерпання ресурсу.

Комплектація

Перевірка комплектації товару і відсутність видимих дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві в його присутності. Комплектація виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.