Офіційний постачальник будівельної
і побутової техніки в Україні
0 800 75 02 50

НАБЕРІТЬ МЕНЕ

9:00 до 18:00

Понеділок - П’ятниця

0
0

Бензинова мотокоса — зручний, надійний і практичний прилад, за допомогою якого Ви зможете доглядати за своєю садовою ділянкою і косити не тільки низьку траву, але і невеликі чагарники.

Залежно від специфікацій, а також режиму експлуатації, мотокоси діляться на два типи:

  • Професійні
  • Побутові

Професійні мотокоси  Forte відрізняються високими технічними показниками і високою якістю збірки. Вони призначені для промислового застосування, для виконання великого обсягу робіт, наприклад, в комунальних службах або в сільському господарстві. Як правило, вони оснащуються триммерною головкою з волосінню для скошування трави та густих заростей, а також сталевим ножем, який з легкістю справляється з невеликими чагарниками.


У свою чергу побутові мотокоси, ідеально підходять для використання біля будинку, на дачних ділянках, в саду або на городі. Вони також можуть комплектуватися триммерною головкою з волосінню і сталевим ножем.

Побутові прилади дуже схожі з професійними, однак є деякі особливості:

  • Для якісного скоса трави у важкодоступних місцях, деякі моделі можуть оснащуватися спеціально вигнутою штангою, що забезпечує додаткову зручність в експлуатації
  • Як і у професійних моделей, рукоятка побутової мотокоси може бути велосипедного типу. Що, на думку багатьох користувачів, є більш комфортною, ніж D-подібна
  • Побутові мотокоси найчастіше мають розбірну конструкцію, що забезпечує зручність при її зберіганні та перевезенні - вартість побутового приладу буде значно менше професійного. Тому перед покупкою визначтесь, які саме завдання з її допомогою Ви будете виконувати

Бензинова мотокоса відрізняється своєю надійністю, довговічністю і легкістю в застосуванні. Витривалий двотактний двигун, видає високий крутний момент, навіть при низьких оборотах. Поряд з ручною системою старту, модель забезпечує довготривалу роботу мотокоси і високу якість виконуваних завдань, таких як: скіс трави і чагарників, заготівля сіна, догляд за ділянками з важкодоступними місцями - під лавочками, біля парканів, сходів або стін будівель.   

Мотокоса Forte оснащується прямим жорстким валом і конічним редуктором, завдяки чому прилад можна піддавати підвищеним навантаженням і здійснювати великі обсяги робіт.  

Зупиняючи свій вибір на мотокосах Forte, Ви отримуєте надійного помічника на довгий час!Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре